Blogerka ukázala pleť bez make-upu. Jaké byly reakce?

Mít akné v pubertě je běžné, naproti tomu se však mladí lidé s tváří posetou vyrážkami střetávají s posměšky a často se stávají i obětí psychické šikany. Někteří se ale nezdravé pleti nedokážou zbavit ani v dospělosti a bohužel ani posměšků od ostatních...

Em Ford je mladá blogerka, která natáčí tutorialy a radí ostatním dámám, jak se nalíčit. Přednedávnem však zveřejnila svoje fotky bez make-upu, což se jí zdálo vůči jejím fanouškům jako fér tah. Zřejmě ani netušila, jaká vlna kritiky padne na její nedokonalou pleť. Lidé jsou zvyklí na to, že je internet zaplněný "vymazlenými" fotkami, které před tím, než je svět uvidí, projdou různými úpravami.

Blogerka pod nenalíčenou tváří našla více než 100 tisíc komentářů ve smyslu, jak odporná a škaredá je, a dokonce, jestli vůbec vykonáná základní hygienické úkony. Tato slova s její povahou zřejmě řádně zacloumala. Na celé aféře je však nejsmutnější to, že po novém uveřejnění krásné nalíčené tváře se komentáře pod fotkami znovu změnily na kladné. Co si samy myslíte o této povrchnosti, která se s pomocí sociálních sítí a internetu mezi lidmi stále více prohlubuje?

Co na to říkáte, holky? Pokud se vám video líbilo, nezapomeňte jej SDÍLET se svými přáteli na Facebooku!

Publikováno: 26. 7. 2017 08:22 Nahlásit obsah