Byl s kamarády na párty a ráno pak volal přes Face Time přítelkyni. Ta si ale všimla, že v posteli není sám!

Jestli jste vlastníci produktů firmy Apple, rozhodně znáte aplikaci Face Time. Ta slouží podobně jako Skype nebo Viber. Velkou výhodou však je, že když vlastníte zařízení Apple a člověk, kterému voláte ho má také, váš hovor je zdarma.

To byla jedna z výhod této aplikace. Na druhou stranu se při používání Face Timu stávají situace, kdy dojde k náhodnému vytočení čísla a volání někomu, kdo nebyl vůbec vybrán z telefonního seznamu. Na tomto faktu stavěl i muž ve videu, který se rozhodl, že spolu se svými kamarády připraví pořádné překvapení pro svoji přítelkyni. Den předtím si totiž vyrazili do nočních klubů, kde pořádně řádili. Vybrali si tedy prostředí, které je jako stvořené na nějaký partnerský přešlap. Přesně v tomto duchu také připravili na přítelkyni prank, který rozhodně stál za to! Podívejte se s námi, jakou sprškou sprostých slov ho zasypala, než zjistila, o co vlastně v dané situaci jde...

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 11. 2. 2017 21:00 Nahlásit obsah