Cha-cha v podání těchto dětských tanečníků předčí i profesionály

Tanec je krásný sport a způsob, jakým tanečníci používají své tělo k vyjádření emocí a vyprávění příběhů je úžasný. Někteří lidé mají přirozený talent, jiní musejí vynakládat velké úsilí, ale všichni bez rozdílu trénují hodiny a hodiny, aby jejich výkon byl ten nejlepší. 

Většina profesionálů těží ze svých dlouholetých zkušeností. To ovšem neplatí pro dětské tanečníky, ti musejí spoléhat jen na sebe. Daniela Avanziniová a Yasha Jeltuhin ve věku čtyři a pět let vystoupili v "Atlanta Open" v roce 2009, kde zatančili latinskoamerický tanec cha-cha. Jakmile Daniela a Yasha začali tančit s nevšedním nasazením a zjevnou radostí, která byla patrná z každého jejich pohybu, diváci okamžitě reagovali a malým tanečníkům fandili.

Cha-cha byla poprvé představena kubánským skladatelem a houslistou Enriguem Jorrinou v padesátých letech minulého století. Název pochází z kmitání nohou tanečníků, které dělají na parketu při tanci. Cha-cha je velmi populární tanec, zejména ve spojení s chytlavou hudbou, která nenechá nikoho klidným.

V roce 2013 tato kouzelná dvojice vystoupila i v talentové soutěži America’s Got Talent, kde předvedli, že se jejich talent a zapálení nevytratilo.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 26. 1. 2018 09:39 Nahlásit obsah