Chtěla otrávit svého novorozeného syna. Jeho postižení těžce neunesla…

Každá matka je přesvědčena, že její dítě je tím nejhezčím na světě. Tak to má být, je to přece kousek nás a našeho partnera. Ono je zcela bez viny a na tento svět jsme ho přece přivedli my. Každé dítě si zaslouží žít, a to bez ohledu na to, zda se nám líbí nebo ne.

Malý Adam měl bohužel tu smůlu, že se narodil rodičům, kteří jakmile zjistili, že má vzácnou genetickou poruchu známou jako Bartsocas-Papas syndrom, nejenomže ho odmítli vzít domů, dokonce prohlásili, že syna klidně raději otráví, než aby u nich zůstal. Podle jejich slov si musí zachovat společenský status a taková zrůda u nich nemá co dělat.

Chlapeček má naprosto zdravý mozek, plíce a srdíčko, ovšem na svět přišel bez očních víček, nosíku a na ručičkách a nožičkách nemá jediný prstík. Když se rodiče malého Adama vzdali, manželé Raja a Jessica Paulraj, kteří byli zároveň i lékař a zdravotní sestra, se s tím nechtěli smířit a ihned věděli, že se chlapečka ujmou. Zveřejnili vše na internetu, a jakmile se veřejnost seznámila s osudem malého miminka, založili sbírku, která má k dnešnímu dni více jak dva miliony korun. Na videu uvidíte, jak je Adamovi dopřávána láska adoptivních rodičů a k jejich radosti se má čile k světu. Přejeme mu jenom samé štěstí!

Nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 11. 1. 2018 17:09 Nahlásit obsah