Doma uviděl na zdi pavouka. Ten pravý šok ale teprve přijde, až když oddálí kameru!

Není tu jen jeden či dva zástupci druhu, je jich tu celé pokolení i se svým početným příbuzenstvem! Řeč je o stvořeních s osmi nohami a kusadly, do kterých ústí vývod jedových žláz. Ano, tito "drobečci", pro spoustu z nás odporní pavouci, si vytvořili domov v jednom obývacím pokoji. Obsadili tím celou zeď!

Jen při představě setkání se s pavouky většině z nás naskakuje husí kůže a třes nám proběhne celým tělem. Pavouci se v tomto bytě rozmnožili natolik, že se to úplně vymklo kontrole a majitel vůbec neví, jak si má okamžitě počít, aby se jich zbavil. 

Podívejte se na video, ve kterém lezou po všech stěnách a jakmile hodíte nějaký předmět mezi ně, pavouci se rozutíkají do svých úkrytů za pohovkou. Vypadá to, že v bytě je jich přinejmenším tři desítky! To je však skromný a nahodilý tip. Nikdo z nás netuší, kolik se jich ukrývá za pohovkou v obývacím pokoji...

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 21. 3. 2017 13:41 Nahlásit obsah