I takto se dá postavit dům. Poznáte, co je na něm divného?

Kdo by netoužil po pěkném vlastním domečku s malou zahrádkou, kde by si užíval chvíle klidu a pohody. Realitní kanceláře na celém světě se snaží získat kupce za každou cenu i přes nedostatky, které určité nemovitosti mají.

Internet je plný různých nabídek nemovitostí a vám stačí zadat lokalitu, která se vám nejvíce líbí a pak už si jen můžete vybrat váš dům snů. Ale někdy se stane, že nic není, jak se na první pohled zdá. Příkladem je tento moc hezký dům, který je na prodej. Teprve až fotografie uveřejněná na inzertních stránkách odhalila, že je něco špatně. Podívejte se na video a nebudete věřit tomu, co dokážou lidé postavit, a vůbec si neuvědomí, že tak to asi být nemělo. Už jste uhodli, co se nepovedlo? Ano, jsou to ta garážová vrata, která vedou do obývacího pokoje, a do garáže se bude asi jezdit oknem. Opravdu velmi zvláštní pojetí originálního způsobu bydlení.

Máte také ve vašem okolí nějaké podobné zvláštnosti? Jak to tak vypadá, není nad kreativitu dokonce i ve stavebnictví. Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 31. 10. 2018 16:07 Nahlásit obsah