Jak by muži snášeli porodní bolesti? Humor je rázem přešel

Jistě mi, milé dámy, dáte za pravdu, že každý porod je spojen s bolestmi, na jejichž konci nás čeká zasloužená odměna v podobě toho nejkrásnějšího miminka na světě. Muži na videu se rozhodli, že si vyzkoušejí, jakou bolest ženy musí vydržet. Jak to dopadlo?

Čtyři mladí muži si chtěli na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je, když má žena porodní bolesti. Pod dohledem zkušené lékařky podstoupili tento pokus. Nejprve se vesele bavili a dělali si z toho srandu. Ovšem po chvíli je humor přešel, když jim lékařka podrobně vysvětlila, co se děje s ženským tělem v době porodu. Veselá nálada poněkud opadla, přesto se nevzdali a nechali si umístit na břicho a záda elektrody, které simulovaly porodní bolesti. Na jejich reakci se podívejte a uznejte sami, že je dobře, že muži nerodí, protože by jistě lidstvo vymřelo. Hold, ženy jsou o mnoho silnější než muži, tedy alespoň v tomto směru.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 28. 2. 2018 15:34 Nahlásit obsah