Jak se holky chystají na párty? V pár minutách se dozvíte víc, než jste čekali!

Dámy si musí bezpochyby koupit v prvé řadě nové šaty. Jednak v těch starých je všichni viděli už minulý rok, takže jsou naprosto out a také musí sehnat něco sexy, aby přilákaly muže kolem sebe, protože ten jejich s nimi tancovat rozhodně nepůjde. Bude se s ní otravovat celý večer, tak proč by jí bral ještě k tanci? Vždyť je plný sál jiných chlapů!

Ženám přípravy na dovádění v klubu trvají rozhodně déle, než by se dalo měřit v pouhých desítkách minut. Podle nového průzkumu totiž přemýšlet a plánovat začínají už v půli předcházejícího dne. Než do klubu vyrazí, i než se vůbec na večer začnou reálně připravovat, předchází tomu propracovaná diskuze s kamarádkami, promýšlení šatníku a rozvažování okolností.

„Takové precizní přípravy a plánování typicky vyžadují více než deset smsek, tři emaily, pět telefonátů, osm statusů na Facebooku a tři vzkazy na Twitteru,“ píše britský list Daily Mail. Téměř dvě hodiny pak mladé ženy a dívky stráví pátráním na internetu, kde hledají tipy na outfit, sledují počasí a zkoumají nejlepší kluby a akce. Tento výzkum je bohužel či bohudík z roku 2012 a práci si s ním dal anglický oděvní dům New Look, který tímto chtěl obhájit, že páteční a víkendové párty rozhodně přinášejí nárůst tržeb v jednotlivých pobočkách...

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 24. 5. 2017 09:18 Nahlásit obsah