Jeden chlapec je chudý a druhý je bohatý. Pozorně sledujte, co se stane, když si vymění boty!

Někteří z nás si stále myslí, že žijí v nedostatku. Jejich život je nešťastný a vždy jim bude něco chybět. Mnoho z nás má ale na první pohled všechno. Jde však mnohokrát o iluzi. Představte si, že vše co máte nyní, ihned ztratíte. Jak byste se zachovali v reakci na takovou zradu?

Byli byste šťastní nebo byste konečně pochopili svůj nevděk vůči světu. Když máte kde přespat, máte rodinu a jste zdraví, žijete opravdu nádherným životem. Jsou tu samozřejmě mnohá pokušení, která člověka svedou z cesty. Peníze jsou opravdu důležité, ale ne natolik jako rodina, přátelé a pevné zdraví. Následující příběh pojednává o dvou chlapcích. Jeden bohatý, druhý chuďas. Chudý si tolik přál být bohatý, až si role vyměnili. Byl po této výměně ale opravdu šťastný?

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 5. 1. 2017 15:01 Nahlásit obsah