Její stará klisna otěhotněla. Když doktoři viděli záznam ultrazvuku, nevěřili svým očím

Nádherná klisna amerického skvrnitého ponyho s jménem Tiky porodila dvě krásná hříbata. V nádherném videu níže uvidíte, jak se pyšná matka stará o dva mladé a divoké potomky, kteří jsou velkou raritou mezi chovateli koní na celém světě...

Zrození dvojčat hříbátek je ve světě chovatelů koní velice vzácnou záležitostí. Ve skutečnosti jen 1 případ z 10 000 končí porodem dvojčat a jen okolo 9 % se jich dožije termínu porodu. Na celé záležitosti je také zajímavý fakt, že matkou je 16letá klisna plemene amerického skvrnitého ponyho. Úžasná klisna je vlastněna rodinou Masonových, která obhospodařuje farmu a zároveň se zajímá o chov tohoho koňského plemene. Podívejte se s námi na jedinečné okamžiky, kdy malí sourozenci popíjí mateřské mléko ihned po porodu v jedné z kójí stáje.

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 21. 12. 2016 15:35 Nahlásit obsah
Témata: Videa Video