Kamera umístěná v dětském pokoji odhalila krutou pravdu

Pro každého rodiče je jejich dítě tím největším pokladem. Věří, že všichni se k němu budou chovat s láskou a budou ho milovat. Ne všechny maminky si mohou dovolit být se svým dítětem doma po celou dobu jeho kojeneckého věku až do doby, kdy může jít do školky. Většina maminek to řeší tím, že si najme chůvu, pokud není po ruce babička.

Takto to musela vyřešit i matka Ngoc Phuong, která svěřila svou malou dcerku chůvě a paní na úklid - 51leté Nguyen Thi Han. Když si ale po čase všimla, že malá holčička má na tváři škrábance, nainstalovala v dětském pokoji tajně kameru a sledovala, co se v domě děje za její nepřítomnosti. Když ale uviděla tyto hrůzu nahánějící záběry, okamžitě informovala policii. Chůva byla neprodleně zadržena a obviněna.

Hrozí jí trest za úmyslné ublížení na zdraví. Nedovedu si představit, jak muselo být matce, která sledovala, jak krutě a hanebně chůva jedná s jejím dítětem. Možná by policie měla nechat matku dítěte, aby si to s chůvou vyřešila sama, a tím ušetřila peníze daňovým poplatníkům. Já bych věděla, jaký trest by si zasloužila a věřím, že mnohé matky by mi daly za pravdu.

Nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 18. 4. 2018 10:40 Nahlásit obsah