Každé léto mě neskutečně trápil problém s depilací chloupků. Potom jsem uviděla tento recept!

Všechny ženy pomalu ale jistě s nástupem letních dní začínají přemýšlet, jak tento rok vyřeší depilování svého těla, které rády vystavují kolemjdoucím i slunci. Abyste se nemusely holit, případně podstupovat bolestivé zákroky u kosmetičky, máme pro vás perfektní recept!

Rozdíl mezi depilací a epilací je malý, ale rozhodující. Zatímco depilace vám odstraní pouze viditelnou část chloupku, při epilaci odstraňujete chloupek i s kořínkem! To znamená, že dlouhodoběji si nemusíte dělat starosti s holením či voskováním nohou či jiných partií. 

U přírodní epilace se využívají suroviny, které svými vlastnostmi a účinky při kontaktu s kůží nabývají určitou sílu. Tato síla dopomůže k uvolnění kořínku s chloupkem, zároveň k roztažení póru na kůži, aby kořínek mohl vyjít ven, aniž by se od chloupku odtrhl. Přírodní epilace je vynikající možnost, jak se zbavit nežádoucího ochlupení! Vyzkoušejte doma tento recept, na který budete potřebovat následující: 

  • šťávu z jednoho bramboru
  • 5 polévkových lžic mléka
  • 1/2 šálku jedlé sody

Celý postup výroby a aplikace se dozvíte v následujícím videu. Neváhejte a svěřte svoje tělo receptům starých babiček, které svou funkčností předčí i dnešní kosmetiku!

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 13. 6. 2017 09:54 Nahlásit obsah