Když došel na pódium, mnozí jen kroutili hlavou. O pár sekund ale všem v sále otevřel pusu dokořán!

Také máte rádi všechny talentové soutěže, které vás alespoň na chvíli odpoutají od starostí a vykouzlí vám úsměv na tváři? Pokud ano, podívejte se na následující video.

Britská soutěž „Británie má talent“ dokáže překvapit nevšedními talenty. Trojice, kterou vám dnes představíme, nadchla nejenom porotu, ale hlavně diváky, které účinkující doslova zvedli ze židlí.

Jako první vystoupila dívka, která se chvěla trémou, ale když začala zpívat, všichni zůstali bez dechu. Druhý je chlapec, který má pár kil navíc, ovšem ty mu nebrání předvést naprosto senzační taneční show. Třetím překvapením je mladý muž v ženských botách s vysokými podpatky. Své vystoupení začal hrozným zpěvem a někteří porotci okamžitě mačkali bzučáky, ale to neměli dělat, protože mladík nepřišel soutěžit ve zpěvu, ale v tanci a to co předvedl, byl doslova šok. Podívejte se až do konce, stojí to za to!

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 20. 11. 2017 11:40 Nahlásit obsah
Loading...