Když zjistila, co vidí na ultrazvuku začala šílet radostí! Její sestra jí připravila pořádné překvapení.

Nastávající matka Jillian měla jít na běžné vyšetření pomocí ultrazvuku. Na prohlídku ji doprovázela její sestra, která se této události účastnila poprvé v životě. Ani jedna z nich však netušila, co na videu uvidí za překvapení. Reakce jedné z nich vás zaručeně potěší!

Narození dítěte je zázrak! Největším přáním každého rodiče je, aby se jejich dítě narodilo zdravé. Na pohlaví obvykle nikomu až tak nezáleží. Co když se ale objeví jiná, nečekaná novina? Své o tom ví Jillian a její sestra Kelly-Rennee. Jillian pracuje jako učitelka v Marlborough. Co se jiného stavu týče, je už zkušenou a ostřílenou ženou. Těhotná je totiž již potřetí, a tak při návštěvě nemocnice, kdy ji čekala klasická prohlídka a ultrazvuk, nebyla už tolik nervózní, protože dobře věděla, do čeho jde.

Obě sestry však byly z výsledků vyšetření mile překvapeny! Ve videu je vidět, co se stane, když se obě sestry zadívají na ultrazvuk. Kelly-Renee si totiž najednou uvědomila, že na ultrazvuku není jedno, ale dvě děti! Její reakce je k nezaplacení. Podívejte se na to sami!

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 21. 2. 2017 09:35 Nahlásit obsah