Majitel nechal malé štěně napospas tropickému horku

Nejen Česko sužují úmorná tropická vedra, před kterými se všichni snaží co nejrychleji utéci do stínu. Ovšem najdou se i takový lidé, kteří dají přednost svému pohodlí a jsou dokonce bezohlední ke svým domácím miláčkům. Případ, který byl zachycen na video není žádnou fikcí, ale krutým faktem, se kterým se v létě opakovaně setkáváme...

Majitelé štěňátka zaparkovali svůj vůz během parného odpoledne na slunci a zvíře ještě ve voze uvázali vodítkem k řadící páce. Odešli v klidu nakupovat do hypermarketu a ani je nenapadlo, že psík v rozpáleném autě bojuje o život!
Zvířeti hrozila hypertermie (přehřátí organismu) a mohl i zemřít. Naštěstí ho před krutým údělem zachránil kolemjdoucí policista, který pro záchranu roztomilého zvířete musel rozbít okno vozu. Podívejte se s námi, jak celá akce probíhala!

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 28. 6. 2017 14:45 Nahlásit obsah