Měl podezření, že ho manželka podvádí, tak použil dron. Když uviděl záznam, málem to neustál!

Nevěru prostě v 21. století neutajíte. Své už o tom ví i Yaog, který začal svou ženu podezírat, proto ji při jedné "cestě do práce" sledoval dronem. Video i s komentářem nahrál na internet.

"Moje žena teď chodila posledních pár týdnů do práce dřív, tak jsem ji začal podezírat. Několikrát jsem se ji snažil sledovat, ale pokaždé šla rovnou do práce. Možná ji někdo varoval nebo jsem prostě neměl štěstí," vysvětlil muž, který si říká Yaog. 

Rozhodl se proto využít technologií a při jedné cestě manželku sledoval dronem. Jeho nejhorší obavy se naplnily, když žena zabočila k autu, které na ni čekalo. Video, které údajně nevěru zachycuje, nahrál Yaog i se svým emocionálním komentářem na Reddit a YouTube. Podívejte se s námi na jeho důmyslné vojenské metody!

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 31. 7. 2017 10:09 Nahlásit obsah
Témata: Videa