Měla ji opatrovat a pečovat o ni. Co však opravdu pečovatelka dělala, tomu se nedá ani věřit

Každý jednou bude starý a pravděpodobně odkázán na pomoc druhých. Ti šťastní mají kolem sebe své děti, které se o ně budou moci postarat nebo najmou někoho, kdo jim bude s péčí pomáhat. Někdo to tak jednoduché ovšem nemá.

Rodina Sabiny Marsdenové se rozhodla, že svou maminku, která trpěla stařeckou demencí, neumístí do ústavu, ale vyhledají pomoc profesionální pečovatelky, aby mohla být Sabina ve svém bytě, který milovala a cítila se v něm bezpečně. Vybrali si 46letou Stacey Georgeovou, která je ujistila, že jejich 78letá maminka je v těch nejlepších rukách, protože tuto práci dělá již léta a má nemalé zkušenosti.

Po čase začala mít rodina podezření, že něco není v pořádku, protože maminka bývala zamlklá, smutná a uplakaná. Takovou ji neznali. Dcera Sabiny, Gina Owenová, po domluvě s manželem instalovala v obývacím pokoji své matky skrytou kameru, kterou mohla sledovat po celý den. Pracuje totiž v obchodě u bytu své maminky.

Když hned druhý den uviděla doslova v přímém přenosu, jak opatrovnice maminku bije a ponižuje, na nic nečekala a okamžitě běžela k matce do bytu. Stacey se tvářila nechápavě, když ji Gina upozornila na její otřesné chování, dokonce odmítala opustit byt. Věděla, že jí nic nehrozí. Přivolaná policie ženu pouze upozornila, aby se takového chování příště vyvarovala.

Gina se svou rodinou se rozhodli nahrávku zveřejnit, aby ostatní varovali jak před samotnou Stacey, tak i jí podobným. Dávejte dobrý pozor, komu svěříte své blízké!

Nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 5. 2. 2018 17:38 Nahlásit obsah
Loading...