Mladá holka chtěla nový iPhone. Až uvidíte, co se pro to rozhodla udělat, zůstanete v šoku...

Dnešní doba je hlavně pro náctileté zcela ovlivňována touhou vyrovnat se svému okolí, mít značkové oblečení, boty, kabelky a v neposlední řadě nejnovější mobil. Po tom toužila i sedmnáctiletá dívka z našeho videa. Chtěla za každou cenu „iPhone 8“ a byla rozhodnuta udělat cokoliv pro jeho získání.

Začala jednat a na internet dala nabídku, že prodá to nejcennější co má, své panenství. V poslední chvíli ji zachránila před neuváženým činem provokace jedné bloggerky, která má svůj kanál na YouTube. Když totiž uviděla zmíněnou nabídku, okamžitě dívce odepsala a předstírala, že je muž, který má zájem se s ní setkat, a dohodnou podmínky obchodu.

Dívka se dostavila dle domluvy do hotelového pokoje a byla přesvědčena, že muž přijde sám, jak se dohodli. Opak byl však pravdou, když se náhle objevili čtyři muži, z nichž jeden měl kameru a vysvětlení, že hromadný sex bude super nafilmovat. Dívka byla v šoku a strachy bez sebe. Nakonec přišla zmíněná bloggerka a vše jí objasnila a upozornila ji na všechna rizika jejího počínání.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 5. 11. 2017 17:35 Nahlásit obsah