Mlátit ženu na ulici se mu velmi tvrdě nevyplatilo. Dostalo se mu zaslouženého ponaučení

Žádný muž, který chce, aby mu tak bylo říkáno, by neměl vztáhnout ruku na ženu. Pokud to udělá, není hoden označení muž, ale je to spíše odporná zrůda a zbabělec. Protože takoví většinou tito násilníci jsou. Zbabělci, kteří si troufají na ty slabší…

Jedním z těchto lidí je i „muž“ na videu, který neváhal mlátit svou přítelkyni přímo na ulici. Zacházel s ní, jako by to snad ani nebyla lidská bytost. Naštěstí jiní muži, kteří vše viděli, se rozhodli ženě pomoct. Vrhli se na násilníka a dali mu pořádně za vyučenou.

Uvidíte, že hrdina byl jenom tehdy, když bil ženu, ale na muže si netroufl, spíše naopak. Žena byla vděčná svým zachráncům a hlavně se je nesnažila zastavit, když jejímu příteli vysvětlovali ručně, jak se má k ženám chovat.

Jenom doufáme, že se z incidentu poučila a bude se od něj držet co nejdále. Kéž by takových zachránců, jako tito z města Huancayo v Peru, bylo více. Prosíme, vychovávejte své syny k úctě k ženám, ať z nich vyrostou ti správní muži, kteří si něžného pohlaví váží. 

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 13. 2. 2018 12:52 Nahlásit obsah
Loading...