Na hřiště dopadl granát a člen ochranky jej chtěl odnést. Podařilo se mu to, nebo zaplatil životem?

O brutalitě fanoušků jsme toho již viděli mnoho, když emoce přemůžou zdravé uvažování, není k projevu vznětlivosti daleko. Tohle ovšem bylo jiné...

Tento fanoušek se rozhodl zabíjet bez ohledu na to, zda zraní hráče svého týmu. Že fanoušci házejí na hřiště kelímky od piva, papíry, popřípadě kusy sedaček, to známe, ale odjištěný granát?

Když během basketbalového zápasu dopadl na hřiště granát, člen ochranky, který to viděl, na nic nečekal a snažil se jej co nejrychleji odnést. Bohužel už to nestihl. Granát mu vybouchl v ruce. Nastala okamžitě panika, protože nikdo nevěděl, co se vlastně stalo. Jak hráči, tak fanoušci sledovali, jak muž, který jim bezpochyby zachránil život, nyní bojoval o ten vlastní. Naštěstí přežil, a i když měl četná zranění, vnitřní krvácení a přišel o dva prsty na ruce, svým činem zabránil obrovské tragédii.

Mladík, který granát na hřiště hodil, byl okamžitě dopaden i se svými dvěma kamarády. Ti se přiznali, že o jeho úmyslu granát hodit při utkání na hřiště věděli a chtěli také vidět na vlastní oči, jak to dopadne. Tak nad tím opravdu zůstává rozum stát. Jak to nakonec s mladíky dopadlo nevíme, protože vyšetřování ještě neskončilo. Toto video je hlavně o statečnosti a obětavosti pána z ochranky, kterému patří jistě ten největší obdiv a uznání.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 13. 6. 2018 11:09 Nahlásit obsah