Nikomu nepřipadalo zvláštní, že se těhotná nachází na párty plné alkoholu. Netečnost lidí nepochopíte.

Dostali jste se někdy do nádherného slunného resortu, kde se zrovna odehrává party a nachází se zde neuvěřitelné množství lidí? Přesně takovou událost zažila žena ve videu. Rozhodně si ale vybrala špatné období pro slavení. Její bříško je tomu důkazem. Nebo to není tak úplně pravda?

Náhodným kolemjdoucím vůbec nepřipadalo zvláštní, že sdílejí party s touto těhotnou ženou. Nebo spíš jim to divné přislo, ale nikdo nebyl natolik morálního charakteru, aby ženu trochu usměrnil.

Jedná se samozřejmě o situaci, která je sehraná a žena opravdu není těhotná. Co vás však na celém videu zarazí, je fakt, že pánové sedící na okraji vířivky si se ženou ještě připijí na nenarozené dítě a nikdo z nich nemá ani špetku odvahy se jí zeptat, jestli svoji přítomnost na party myslí vážně. Jaký je váš názor na takovou událost? Vyhubovali byste dotyčné?

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 29. 3. 2017 09:15 Nahlásit obsah