Obdarovali bezdomovce potřebnými dárky. Ušlechtilý čin hodný obdivu, nemyslíte?

Jsme moc rádi, že vám můžeme ukázat něco opravdu mimořádného. Dnešní svět a hlavně většina lidí v něm se ke druhým, méně šťastnějším, chová nevšímavě, pohrdavě a bezohledně. To ovšem neplatí o muži na videu.

Všude ve světě se bohužel běžně setkáváme s lidmi bez domova. Ne všichni si za svou neutěšenou situaci ale mohou sami. Nesuďme je, nevíme, kdy kola osudu přinesou nesnáze i nám. Nikdy neříkejte nikdy! Některé příběhy oněch bezdomovců jsou tak neuvěřitelné, že si opravdu velmi považujme toho, co máme. Tito lidé bývají velmi skromní, protože nic nemají, a proto si dokážou vážit všeho. Třeba teplých rukavic, čepice, šály nebo starší bundy.

Skupina mladých Angličanů se rozhodla udělat několika bezdomovcům radost a darovat jim potřebné věci. Jeden obdarovaný bezdomovec měl z darované obnošené bundy takovou radost, že se vesele roztančil a nešetřil slovy díků. Jeho reakce je natolik dojemná a upřímná, že nás nutí k zamyšlení. Neobracejme se k potřebám druhých zády, snažme se najít cestu, jak aspoň nepatrně pomoci.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 19. 2. 2018 11:05 Nahlásit obsah