Obrovský požár zasáhl rozsáhlé území. Muž riskoval život, aby zachránil…

Říká se, že je oheň skvělý sluha ale nebezpečný pán! Požáry, které každý rok zasáhnou USA, jsou obrovské a mají smutnou bilanci jak v počtu zničeného majetku, tak zejména zmařených lidských životů a v neposlední řadě bezpočtu uhynulých zvířat.

Jeden takový požár s názvem Thomas se rozpoutal severně od Los Angeles a zasáhl plochu o rozloze 115 000 akrů a byl největším v Kalifornii. Ničil vše, co mu stálo v cestě. Na 200 000 lidí bylo z tohoto území evakuováno. Lidé opouštěli své domovy a doufali, že se budou moci brzy vrátit domů. Jedním z nich byl i muž, který po cestě na dálnici uviděl malého divokého zajíčka, který se snažil uniknout nebezpečným plamenům. Na nic nečekal a holýma rukama se vrhl zajíčkovi na pomoc. Tiskl ho na své hrudi, dokud nebyli v bezpečí, kde ho potom pustil na svobodu. Nikomu neprozradil své jméno a chtěl zůstat v anonymitě. Tohle jsou ti opravdoví hrdinové!

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 28. 12. 2017 21:42 Nahlásit obsah