Odvážná žena zachránila děti před mužem, který je ohrožoval zbraní

O ženách se říká, že jsou slabá stvoření, proto potřebují po svém boku muže, aby je chránil. To ovšem neplatí v případě, že žena chrání své děti. V tu chvíli se z ní stává rozzuřená tygřice chránící svá mláďata. Tohle video je toho příkladem, přičemž odvaha této ženy vás o tom přesvědčí.

Když 21letý dělník v San Paulu v těsné blízkosti školy napadl skupinku dětí a dospělých s namířeným revolverem, nikdo netušil, co bude následovat. Jeho pokus zabíjet zmařila 42letá vojenská policistka Katya da Silva Sastre, která u sebe naštěstí měla svou služební zbraň.

Útočník vyhrožoval školní ochrance, po které chtěl peníze a cennosti. Najednou se tu ale objevila Katya. Na nic nečekala a vytáhla z kapsy svou zbraň, vystřelila dvě rány, které zasáhly muže do hrudníku. Útočník se svalil na silnici s křikem. Jak můžete na videu vidět, Katya k němu přichází se stále namířenou zbraní a jeho revolver, který leží na zemi, odkopne, co nejdál od něj. Poté mladíka otočí na záda a nesmlouvavě mu nařizuje, aby zůstal ležet na místě.

Přivolaná sanitka odvezla muže do nemocnice, ten ale později na následky zranění zemřel. Policie celý incident důkladně vyšetřila a ženu pochválila za její pohotové jednání, protože nikdo nepochyboval o tom, že by mladík nebyl schopný svou zbraň použít. Kolem byla spousta malých dětí, které byly v ohrožení života.

Sama Katya je matkou dvou dcer a v onen den šla na dětský večírek. Nikdy by ji nenapadlo, že bude muset dát v sázku vlastní život, aby zachránila životy těm nejnevinnějším stvořením - bezbranným dětem.

Nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!       

Autor:
Publikováno: 17. 8. 2018 12:36 Nahlásit obsah