Otec trestá svého syna za to, že šikanuje své spolužáky. Netradiční ale účinný způsob

Šikana, už jen to slovo vyvolává obavy. Kdo se již se šikanou setkal, ví o čem je řeč. Některé děti si nesou následky školní šikany jako stigma po celý život. Dětská dušička je velmi křehká, a proto se musí chránit. Podívejte se, jakou metodu zvolil otec chlapce, který ostatní spolužáky šikanoval.

Někomu se možná bude zdát způsob trestu, jaký zvolil otec, moc přísný, ale ruku na srdce, kdyby tím šikanovaným bylo vaše dítě, určitě byste volali po přísném potrestání. Když Bryan Thornhill zjistil, že jeho desetiletý syn Hayde patří mezi kluky, kteří s oblibou ubližují ostatním, rozhodl se, že syna přísně potrestá. On sám byl totiž jako dítě ve škole šikanován, tak věděl, jaké to je.

Nejprve si s Haydnem promluvil, vše mu vysvětlil, a když se syn svěřil, že už během cesty do školy autobusem ubližuje svým spolužákům, nechal ho druhý den ráno za deště běžet do školy a sám za ním jel v autě. Tak to pokračovalo celý týden. Bryan se svěřil, že mu to lámalo srdce, ale nemohl jinak. Nechtěl se dožít toho, že se jeho syn jednou nevrátí ze školy, protože ho jiný spolužák zastřelí. Útočníci, kteří na amerických školách obrátí zbraně proti dětem, jsou většinou ti, kteří se stali terčem šikany. Nyní už s Haydnem nejsou žádné problémy, spolužákům se omluvil a jeho přístup se změnil.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 8. 3. 2018 09:37 Nahlásit obsah