Pěvecké kvarteto předělalo píseň "Send My Love" od Adele do vlastní verze a představilo skvělý videoklip.

Adele je jednou z nejúspěšnějších světových zpěvaček. Pokaždé, když tato umělkyně vydá nový song, stane se z něj hit, který ovládá všechny přední příčky hitparád. Proto není žádným překvapením, že si její písně vybírají hudebníci, kteří si singl předělávají do vlastních cover verzí, se kterými se snaží prosadit na internetu.

Tato mladá partička se rozhodla, že píseň něčím oživí. Přišla s naprosto originálním a chytlavým doprovodem hudby. Využili své vlastní ruce a pomocí tleskání si vytvořili potřebnou melodii! Určitě si pamatujete, že jste si s dětmi takto hrávali na hřišti, když jste byli malí. Někdy není na škodu oživit staré věci, může z toho vzniknout něco skvělého.

Videoklip se natáčel na několik pokusů, protože není snadné tleskání provést bez chyby. Říká se však, že trpělivost přináší růže. V tomto případě se pevné nervy rozhodně vyplatily. Videoklip má na sociálních sítích velký úspěch a nastartoval kariéru několika nadaným zpěvákům!

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 23. 3. 2017 16:47 Nahlásit obsah