Podezříval ženu, tak do ložnice schoval kamerku. Když pak uviděl záznam, málem přišel o rozum!

Manžel přistihl svou ženu při nevěře. Vše natočil na kameru a video dal na internet, aby celý svět viděl, co je jeho drahá polovička zač. Jedná se snad o nejhorší trest, který se vám může stát, pokud sdílíte lože i s někým dalším, který je vám neznámý. V některých případech však i známý...

Reakci nevěrné manželky hned po činu její muž nahrál, a aby toho nebylo málo, rozhodl se video dát na internet. Na záznamu je vidět, že rozzuřený manžel nedal ženě možnost se pořádně vyjádřit a hned jí oznámil, že vše bude online na síti. Nevěrnice ho sice prosí, aby to nedělal, muž však neustoupil ani o krok ze svého rozhodnutí.

Uživatelé na internetu se ve svých komentářích neshodnou, zda jde o skutečné video či o podvrh. Někteří takový trest ženě přejí, jiný zase obviňují manžela, že je nesoudný, když soukromé věci uveřejňuje. Jaký je na to váš názor?

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 16. 1. 2017 10:57 Nahlásit obsah