Podstoupila padesát plastických operací. Proč? Chtěla se podobat svému idolu

Plastické operace jsou v dnešní době zcela běžnou záležitostí jak u mužů, tak u žen. Některé ze zdravotních důvodů, ale většina je jich prováděna na přání klientů plastických klinik, protože člověk je tvor věčně nespokojený a tudíž raději podstoupí bolestivou a nákladnou operaci, než aby se spokojil s tím, co mu příroda nadělila, nebo nenadělila.

Ovšem jsou i tací, kteří touží být podobni svému idolu a neváhají pro to obětovat vše. Jedna modelka se nechala předělat na elfa, protože byla přesvědčena, že v minulém životě elfem opravdu byla. Jiná dáma dokonce podstoupila dvě stovky operací, aby její poprsí bylo tím největším na světě. Dnes vám představíme další adeptku na žebříčku nesmyslných operací.

Sahar Tabar je 19letá dívka z Teheránu, která je přesvědčena, že právě ona je tou nejdokonalejší ženou na to, aby nahradila herečku Angelinu Jolie. Je jí natolik posedlá, že již má za sebou padesátku zákroků a ještě ji další čekají. Posuďte sami, zda byla její volba správná a zda stála vůbec za tu bolest. No, komu není rady, tomu není pomoci. Snad jednou nebude litovat…

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 30. 12. 2017 14:17 Nahlásit obsah