Porotce Simon Cowell jí nedovolil zazpívat to, co chtěla. Úplně ho rozcupovala

Jako by Simon Cowell nebyl už tak dost zastrašující. Představte si situaci, kdy si připravíte píseň, a porotce vám řekne, že ji nebudete zpívat, protože už ji slyšel mnohokrát a máte zazpívat něco jiného. Hrůza, že? A přesně tohle se stalo dívce na videu…

Když se 16letá Hope Murphy přihlásila do soutěže “Britain‘s Got Talent”, netušila, jaké peklo na ni čeká. Sotva vstoupila na jeviště, odhodlaná předvést co umí, se po chvíli nestačila divit. Simon ji nenechal píseň zazpívat, okamžitě přerušil hudební doprovod a požádal Hope, jakou další píseň může zazpívat, protože tu původní už slyšet nechce.

Hope se nedala zaskočit ani vystrašit a okamžitě začala zpívat náhradní píseň. Místo rychlé a rytmické původní písně zazní jemná, pomalá a romantická melodie. V okamžiku, kdy začne Hope zpívat, porotci i diváci v úžasu sledují její vystoupení, včetně velmi překvapeného Simona. Její bezchybný zpěv a perfektní pojetí celé písně vyvrcholilo bouřlivým potleskem a úsměvem porotců, kteří její výkon náležitě pochválili.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 13. 2. 2018 08:59 Nahlásit obsah