Při chůzi psala SMS zprávu a nedávala pozor. Nyní bojuje o život

Také si neumíte váš život bez mobilu představit? To je v pořádku, v dnešní době to ani jinak nejde. Ovšem i tady platí, že nic se nemá přehánět. Jít po ulici a telefonovat je běžný jev, který jaksi patří ke koloritu doby. Ovšem, psát při chůzi esemesky, je hazard se životem, protože při psaní nekoukáme na cestu. Psaní se hrubě vymstilo i této ženě.

Mladá žena na videu se zcela soustředila na psaní esemesky, že při chůzi po chodníku neviděla otevřený poklop do sklepa, který dělník nezavřel, protože odběhl jenom na chvilku pryč. A právě ta chvilka a nepozornost ženy, mohla mít fatální následky.

Díra do sklepa byla totiž dva metry hluboká a žena do ní spadla po hlavě, jak můžete vidět na záběrech z kamerového systému. Přivolaní hasiči ji museli vyprostit a následně skončila na jednotce intenzivní péče, kde její poranění hlavy a páteře byla natolik vážná, že jí lékaři nedávali velké naděje. Naštěstí je stabilizovaná a snad se uzdraví. Doufáme, že tento příběh si vezmete k srdci a budete na sebe opatrnější a pozornější.

Nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 27. 11. 2017 11:08 Nahlásit obsah