Přišel do psího útulku a chtěl adoptovat všechny pejsky. Mysleli si, že je to hloupý vtip, ale nebyl…

Všechny útulky se potýkají s tím, že mají mnoho pejsků a jejich největším přáním je, aby každý opuštěný pejsek našel nový domov a hodné páníčky. Jak už to tak chodí, přání se někdy plní!

Kdo jednou navštívil psí útulek, dá nám jistě za pravdu, že i když se tam o ně starají dobře, chodí je venčit, mají lékařskou péči a pravidelné krmení, domov jim to nikdy nenahradí. I když se najdou hodní lidé, kteří si nějakého pejska adoptují, stále jich v útulcích hodně zůstává. Z mnoha důvodů je nikdo nechce. Někteří jsou nemocní, staří, nemají rádi lidi nebo jiné psy.

Do kanadského útulku přišel jeden pán a personálu řekl, že chce adoptovat všechny pejsky. Mysleli si, že jde jenom o žert. Ale pan Mark Starmer vůbec nežertoval. Má pro všech 45 psů obrovský pozemek a rozhodl se, jim ho věnovat. Podívejte se, na tu nefalšovanou a obrovskou radost všech pejsků, když se mohli volně proběhnout. Kéž se najde více takovýchto lidí. Za nás pánovi na dálku děkujeme!

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 5. 2. 2018 14:15 Nahlásit obsah