Rychlá reakce muže pomohla zachránit život tří dětí, jejichž psychicky nemocná matka se rozhodla, že děti s ní zemřou v autě na pláži

Rodinný výlet Tima Tesseneera, který měl v plánu strávit s rodinou na pláži v Daytona Beach na Floridě, se málem proměnil v tragédii. Na pláži náhle začalo jiné auto pomalu vjíždět do vody. Díky přítomnosti Tima a náhodných kolemjdoucích se podařilo zachránit od jisté smrti 3 malé děti a jejich těhotnou matku.

Několik hodin před událostí na pláži zavolala sestra těhotné matky na polici. Bále se o život ženy i dětí, protože psychicky nemocná žena byla propuštěna z nemocnice. Policisté auto zastavili, ale bohužel z důvodu, že matka se chovala normálně, museli ji nechat odjet. Její následná cesta vedla na pláž. Jen díky rychlému zásahu Tima Tesseneera a dalších mužů se podařilo všechny děti zachránit a zabránit tragédii. Také jejich matka svůj pokus o ukončení života přežila. Díky snaze mnoha lidí nedošlo k tragédii. Každý z nás může trochu pomoci předcházet podobným situacím. V případě, že narazíte na projevy psychické nemoci, nenechávejte si to jen pro sebe. Můžete pomoci zachránit lidský život.

Koukněte se na to sami v následujícím videu a do komentářů nám poté napište váš názor.

Pokud vás tento článek zaujal, nezapomeňte jej SDÍLET se svými přáteli na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 17. 9. 2017 15:18 Nahlásit obsah
Témata: Videa Záchrana Video
Loading...