Sama je nevěrná, přesto testovala věrnost svých současných kluků. Jak to dopadlo?

Lidé většinou ve vztahu na jednu stranu vyžadují od toho druhého veškerou pozornost, lásku a věrnost, ale na druhé straně nic z toho sami nedodržují. Ale i zde existují výjimky a doufáme, že je jich hodně. To ovšem neplatí o dívce, která chodila současně se dvěma kluky a rozhodla se otestovat jejich věrnost. Podívejte se, jak vše dopadlo.

Když do internetového pořadu To Catch A Cheater přišla dívka se žádostí otestovat věrnost svých dvou kluků, všichni se podivovali tomu, že sama je podvádí, přesto od nich vyžaduje věrnost. Ona jim to zdůvodnila tak, že má ráda oba stejně a chce si být jistá, který je pro ni ten pravý. Podle toho, jak dopadne test, tak se rozhodne, s kým zůstane. Sama byla přesvědčena, že Steve uspěje a Darnel selže na celé čáře. Jenže vše dopadlo úplně jinak. Favorit Steve si nejenom pozornosti najaté sexy modelky užíval, dokonce si ihned domluvil večerní rande spojené se sexem a jako by to nestačilo, dokonce svou přítelkyni zapřel. Darel naopak nejenže přiznal, že má přítelkyni, také svodům modelky rozhodně odolal. Všichni mu tleskali a doufali, že dívka konečně našla toho pravého a vše skončí happy endem. Zase ovšem dívka překvapila a rozhodla se zůstat s nevěrným přítelem, protože je prý lepší milenec. Tak nevíme, proč vůbec kluky testovala, když výsledek vůbec neakceptovala. Rozhodla se pro sukničkáře a věrného kluka pustila k vodě. Její škoda, snad sama jednou pozná, kdo opravdu stojí za to!

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 30. 12. 2017 18:50 Nahlásit obsah