Šokující video odhaluje pravdu o výrobě luxusních kabelek. Stojí to opravdu za to?

Po zhlédnutí následujícího videa vám rozhodně nebude moc do zpěvu. Jedná se o velice palčivé téma, o kterém bychom nejraději ani nevěděli. Bohužel se jedná o realitu, která se odehrává jen kvůli nám - občanům této planety, kteří se rozhodli ji ve jménu luxusu a komfortu naprosto zdevastovat...

Jako první dostanou třesoucí krokodýli elektrošoky, poté se jim rozříznou krky a zarazí se jim kovové tyče do páteře, zatímco jsou ještě naživu, takže krokodýli vykrvácí. Tito plazi jsou stáhnuti z kůže, zatímco stále krvácí a pohybují se! Takové záběry pořídili aktivisté z organizace PETA, která bojuje za práva zvířat. To, co natočili v prostorách dvou krokodýlích farem, jim naprosto vzalo dech. Krokodýli jsou stahováni za živa z kůže, aby se z nich následně vytvořiliy „luxusní“ kožené tašky, pásky a nejrůznější módní doplňky, které putují do nejznámějších světových butiků! 

Můžeme pomoci zastavit toto násilí? Můžeme se ujistit, že neskončíme s kostlivci v naší skříni? Můžeme naléhat na módní značky, aby přestali používat exotickou kůži? Jednoznačně! Stačí jen tyto produkty nekupovat. Prezidentka PETA Ingrid Newkirk vyzývá spotřebitele a vietnamské oddělení zemědělství a LVMH (mateřská společnost módních značek Louis Vuitton, Givenchy, Christian Dior, and Marc Jacobs), aby zasáhli a zachránili tyto nevinné plazy. Uvidíme, jak se jejich snažení promítne i mezi spotřebiteli, kteří hrají hlavní roli v tomto hororu.

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 28. 1. 2017 17:30 Nahlásit obsah