Super nápady, jak si poradit v domácnosti s dětmi. Užitečné triky, které je zabaví

Že jsou děti všetečky a člověk nikdy neví, co je zrovna napadne, vám jistě nemusím připomínat. Občas si jistě říkáte, že by neuškodil nějaký ten super nápad, jak je doma ochránit nebo je nějak zabavit. Tak tady je tedy něco pro vaši inspiraci.

Není vaše zlatíčko zatím tak veliké, aby si samo umylo ručičky pod tekoucí vodou? Nevadí, stačí prázdná plastová nádoba třeba od šamponu. Nevíte, jak ochránit vaši ratolest před tím, aby si neublížila o prodlužovací elektrický kabel, váš miláček se učí sám papat a neustále převrací misku s jídlem, vaše slečna si chce sama poskládat oblečení a neví, jak na to? Tak tyto rady, jak vše snadno vyřešit a mnohem více, vám prozradí toto opravdu jedinečné video.

Tak už víte, co z našich nápadů se vám bude hodit? Věříme, že jste si opravdu našli zrovna to, co vám doma usnadní život s vaším miláčkem a zároveň ho také zaujme. Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 1. 11. 2018 12:11 Nahlásit obsah