Syn překvapil matku s vtipným oznámením těhotenství jeho přítelkyně! Koukněte, co vymyslel!

Stále více manželských párů vymýšlí nové způsoby, jak oznámit těhotenství zbytku rodiny. Většinou se jedná o velice vtipné příběhy, do kterých je zapojena celá rodina. Nejinak je tomu i u následujícího manželského páru, který se chystá toto překvapení oznámit mamince od syna. Rozhodně věděli, proč tuto událost mají natočit na kameru!

Manželský pár Sam a Nia mají dvě děti, které také zapojili do svého experimentu "těhotenského odhalení". Dalo by se říci, že jsou už mistry v tomto řemeslu. Ten samý scénář si nyní připravili na Samovu matku, která podle reakce zpočátku vůbec netušila, co se v jejím okolí děje.

V domácím videu oznámí Sam a Nia zprávu o děťátku všem přítomným, jak matkám, tak i svým dcerkám. Od maminek je požadováno, aby otevřely dveře trouby za záminkou pečení. Obě však najdou za dvířky jen hamburgerovou bůlku! Obě postarší ženy jsou z počátku zmatené, ale s menší nápovědou dojdou na celou pointu vtipu! Jejich dojemná reakce je opravdu nádherná! Pro malé dcery je nachystána stezka hraček, která tvoří jednotlivé body cesty. Na konci této cesty je překvapení, ze kterého musí pochopit, o jaké tajemství se jedná!

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 17. 5. 2017 12:02 Nahlásit obsah