Syn se ptá se otce, proč natáčí video. Když otevře dveře za ním, okamžitě propadne v pláč!

Následující video patří do skupiny těch, které vždy diváka osloví. Způsob, jakým daná osoba dojemné okamžiky zachytí, je tak ohromující, až se dotýká milionů lidí na internetu. Bez ohledu na to, kolikrát dané video zhlédneme. Přesně tyto pocity zažijete při tomto krátkém snímku...

Snímek zachycuje otce a syna, který postavá v úzké chodbě v zádvěří. Chlapec se otce ptá, proč natáčí zrovna v tuto chvíli. Odpověď otce je jednoduchá: "Mám pro tebe překvapení."

Syn se rychle zeptá, jestli stále platí dnešní kino. "Mělo by?"odpovídá táta. Zničehonic však uslyší za sebou hlas, který říká: "Dnes půjdeš do kina se mnou!"

Když uvidí mladého muže, který vkročí do dveří, ihned si zakryje obličej tričkem a začne hlasitě plakat. Hlas patří jeho staršímu bratrovi, který je mariňákem ve službách USA a při každé misi pokládá život za svoji vlast...

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 21. 4. 2017 10:11 Nahlásit obsah