Tak to tu ještě nebylo! Lady Gaga bývá nevyzpytatelná a nikdo neví, co na koncertě vyvede. Tentokrát se ale překonala…

Americká zpěvačka Lady Gaga je známa svým kladným postojem k různým charitativním projektům. Ve svých písních také velmi často upozorňuje na problémy ve společnosti a mnohým organizacím pomáhajících hlavně dětem finančně napomáhá. Tentokrát předvedla něco, co všechny překvapilo, ale hlavně nesmírně dojalo!

V průběhu koncertu ve Philadelhii, který byl součásti jejího turné k poslednímu albu Joanne, si na pódium pozvala svého dvanáctiletého fanouška. Na tom by nebylo nic výjimečného, ale Owenn trpí autismem. Jeho matka natočila video o synově nemoci a zmínila se, že jeho největším přání je se se svou nejoblíbenější a zbožňovanou zpěvačkou setkat.

Lady Gaga vůbec nezaváhala a malého Owenna spolu s jeho matkou pozvala na koncert. Zazpívala mu baladickou verzi písně „Edge of Glory“ a všechny tím rozplakala. Poté řekla, že píseň věnuje „malému bojovníkovi.“ Celou halu ovládly emoce, když dodala: „Jsem šťastná, že jsi tady!“ Podívejte se na opravdu dojemné video a neuvěřitelnou laskavost a upřímnost, s jakou zpěvačka chlapci splnila jeho sen.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 23. 10. 2017 09:48 Nahlásit obsah