Tatínek svou dceru natáčel 15 vteřin každý den. Co vzniklo za 14 let?

Čas neskutečně rychle běží. Jistě mi dáte za pravdu, že nejvíce to vidíme hlavně na dětech. Než se nadějeme, začnou chodit, mluvit, odmlouvat, stěžovat si, jak jim nerozumíme, co děláme špatně a nám najednou dojde, že nás vlastně už tak moc nepotřebují. Jak rychle to vše uběhlo. A my je stále vidíme jako miminko, co nám dali v porodnici do náruče.

Když se před 14 lety stal pan Frans Hofmeester otcem krásné holčičky, rozhodl se, že život své dcery zdokumentuje. Fotografie mu ale připadly velmi nudné, proto vymyslel něco jedinečného. Bude svou dcerku každý den 15 vteřin natáčet. Začal v roce 2000, a když bylo jeho dceři 14 let, tedy v roce 2014, umístil na YouTube čtyřminutový film s názvem “Portrét Lotty”, který se stal hotovou senzací. Frans ale nepřestal a poctivě svou dceru natáčí i nadále, aby zachytil i její dospělost. Aspoň do té doby, než se vdá a odejde žít svůj vlastní život.

Na krátkém filmu můžete vidět, jak se roztomilé miminko mění na veselé batole, poté předškolní dítko a jak čas plyne, můžeme si všimnout, že se z Lotty stává velice milá a krásná slečna, i když musí nosit nevzhledná rovnátka. Zajímalo by nás, jak dlouho ještě tatínek vydrží pořizovat zajímavé záběry. 

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 26. 2. 2018 14:28 Nahlásit obsah