Tato proměna je opravdu radikální. Koukněte, jak jí sluší nový sestřih!

Pokud to vezmeme hodně hrubě a osekáme veškerá detailnější fakta, můžeme v podstatě říci, že rusé vlasy jsou vzácné a možná právě proto se jejich nositelům přisuzuje plno zvláštních vlastností, díky čemuž po zrzavých vlasech poměrně často zatouží i brunetky či blondýnky. Červená barva vlasů je výjimečná a poutá na sebe nevídanou pozornost!

Zřejmě i to je nejčastější motiv žen, které si dají udělat červený nebo rezavý přeliv. Z průměrné brunetky se za půlhodinu stane nápadná zrzka, které si každý všimne a bude ji považovat za výjimečnou a atraktivní. Červená barva ženských vlasů signalizuje – pozor na mě, jsem jiná než všechny ostatní!  

V následujícím videu je zachycena žena, která se rozhodně barvit nemusí. Rudou barvu vlasů má od přírody. Ona se však rozhodla svoji image vylepšit svým střihem, který její přitažlivost ještě více podtrhne. No není nádherná?

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku.

Publikováno: 4. 5. 2017 16:18 Nahlásit obsah