Těchto deset dívek předvádějící synchronizované plavaní, vás okamžitě přenese do jiného světa

Když se řekne synchronizované plavání, každý si většinou představí plácající se holky ve vodě, snažící se dělat vše stejně. Pravdou ovšem je, že je to mnohem složitější.

Ať už máte, či nemáte zkušenosti se sportem, všichni jistě uznáte, že za vystoupením těchto dívek jsou hodiny a hodiny tvrdé práce a odříkání. Na mistrovství světa v roce 2009, které se konalo v Římě, se představila celá řada těch nejlepších v synchronizovaném plavání. Všechny týmy ukázaly to nejlepší, ovšem to, co předvedly španělské dívky, bylo něco mimořádného.

Dokonalost s jakou sladily choreografii s hudbou od Led Zeppelin na skladbu s názvem “Stairway to Heaven” bylo něco nevídaného. Plavkyně začaly s krásnými a ladnými pohyby, které odpovídaly pomalému kytarovému sólu v úvodu. Poté, jak se zrychloval rytmus hudby, dívky  dokonale souzněly s tóny písně a jejich tanec bral dech jak samotným perfektně sehraným provedením, tak mimořádně působivým výkonem. Není se proto co divit, že si odvezly zlato!

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 15. 1. 2022 18:59 Nahlásit obsah