Těhotná žena napadena na veřejnosti svým přítelem. Jak reagovalo okolí?

Tentokrát se naštěstí jednalo jen o sociální experiment s cílem otestovat, jak se budou náhodní přihlížející chovat. Nikomu se v této situaci nic nestalo. Ale podobné příběhy už jsou v celém světě každodenní realitou, jejíž svědky můžete být i vy.

Znovu opakujeme, že jde o sociální experiment, situace byla pouze sehraná! Někteří komentující si tuto informaci na webu už bedlivě nepřečetli, a tak mezi internetovými diváky vznikaly nepravdivé informace. Tak to není. Na videu je testováno, jak se budou kolemjdoucí chovat, když těhotnou ženu napadne její přítel. 

Výsledek je bohužel šokující, protože lidé jen chodili okolo nebo mlčky seděli a dívali se. Scény experimentu se odehrávali v obchodě s oblečením a dále před menší restaurací v ulici města. Většina lidí jen přihlížela a nechtěla mít s tímto konfliktem nic společného...

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 2. 4. 2017 12:48 Nahlásit obsah
Loading...