Těhotný muž porodil už třetí dítě! Podívejte se na šťastnou rodinku!

Transsexuál původem z Honolulu Thomas Beatie, jemuž úřady uznaly mužské pohlaví, má další dítě. Jen rok a měsíc po narození syna přivedl Američan na svět dalšího chlapce. Thomas je transsexuál, který se narodil v ženském těle. Ačkoliv podstoupil náročnou hormonální léčbu a operativní odstranění prsou, zůstaly mu ženské pohlavní orgány...

Se svou ženou Nancy si přáli mít početnou rodinu. Byla jí však diagnostikována neplodnost. Beatie se proto pokusil otěhotnět sám. Podařilo se mu to už třikrát a třikrát dokázal přivést na svět zdravé dítě. Beatie spěchal s každým dalším početím, aby si co nejdřív mohl nechat změnit své pohlavní orgány na mužské. Kolik dětí chtějí dohromady manželé mít ale neprozradili. 

První dítě, holčičku Susan, přivedl Beatie na svět v roce 2008! Tehdy to byla obrovská mediální senzace. Beatie využil médií proto, aby poukázal na šikanu a diskriminaci ze strany lékařů, jimž se nelíbilo, že se jako úředně uznaný muž pokouší otěhotnět. Loni v červnu už ale bez problémů porodil syna Austina a letos 25. července dalšího syna.

"Má světle hnědé vlasy a modré oči. Je velmi pohledný a rozkošný, je velký a zdravý," prozradil médiím přítel rodiny Beatieových. Jméno dítěte však rodina nezveřejnila...

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 9. 4. 2017 13:54 Nahlásit obsah