Teprve 18letá dívka napadla malou holčičku i s její matkou

Nad brutalitou některých lidí zůstává rozum stát. Záběry, které natočila kamera na čerpací stanici, vás budou šokovat. Přímo mezi auty napadla dvojice malou holčičku i s matkou.

Celý incident se odehrál na floridské čerpací stanici, kde 18letá Julia Napionteková brutálně vytáhla z auta teprve 11letou dívenku a poté ji surově tloukla. Chvíli před tím však napadla i její matku Tersu Elghaliovou, které uštědřila několik tvrdých ran pěstí do obličeje. Nikdo neví, co ji vedlo k takovému nepřiměřenému jednání, protože podle výpovědí na policii se ženy nikdy před tímto incidentem nesetkaly. Mladík, který Julii pomáhal, se jmenuje Brandon Clanton, a jak se později ukázalo, v době útoku byl již stíhán za opakované násilné chování vůči 17letému chlapci, který kvůli Brandonovi má na svém obličeji ránu se sedmi stehy. Oba mladí lidé jsou nyní obviněni za napadení a zneužití dítěte.

Ženy jsou prý něžná a bezbranná stvoření ale po zhlédnutí tohoto videa se tomuto tvrzení moc věřit nedá. Brutalita, s jakou dívka jednala, zvláště s malou holčičkou, je šokující. Nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!  

Autor:
Publikováno: 10. 10. 2018 10:27 Nahlásit obsah