Už teď máte hrůzu z přebytečných kil po Vánocích? Andílci Victoria´s Secret vám ukážou, jak se jich jednoduše zbavit

S blížícími se svátky nás čeká mnoho pokušení ve formě nejlepšího jídla od maminky či babičky, cukroví, lahodných dezertů a nepřeberného množství chlebíčku a jednohubek. Všechny sliby, že tentokrát odoláme, budou jako vždy rychle zapomenuty a nám zase nezbude nic jiného, než se vyrovnat s tím, že tak jako každý rok, po Vánocích nedopneme kalhoty.

Letos máme pro vás ale něco speciálního, jak si zacvičit. Modelky Victoria´s Secrect, známé jako Andílci, jsou nejvyhledávanější a nejznámější celebrity ve světě módy. Jejich přehlídky upoutávají největší pozornost jak odborníků, tak veřejnosti. Všechny zajímá jejich jídelníček a cvičební plán, protože jsou nejenom krásné, ale hlavně mají perfektní formu a postavu.

Andílci natočili workout videa s jejich cviky, které jsou směsicí jógy, pilates a baletu. Videa jsou zábavná a cvičení zvládnou úplně všichni. Hlavně si dávejte pozor na správné provedení cviku, a pokud jej nezvládáte, klidně ho vynechejte, časem se k němu dostanete. Jak dlouho a často budete cvičit, je jenom na vás. Andílci cvičí hodinu až dvě třikrát až pětkrát týdně. Hlavně si uvědomte, že nic se nemá přehánět.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 11. 12. 2017 10:35 Nahlásit obsah
Loading...