Voják zjistil, že ho žena během mise podvedla s 60 muži. O chvíli později dostal ještě větší ránu...

Následující příběh začíná stejně jako mnoho jiných. Vypadali jako pár snů. Brali se z lásky a měli nádhernou svatbu. Jenže pár týdnů po vdavkách začala mít jeho manželka problémy se spaním. Neustálou únavu se rozhodla řešit se svým ošetřujícím lékařem. Jenomže lékařské praktiky neskončily jen u předepisování farmaceutik a přírodních medikamentů...

Dalším výdobytkem, který si žena velice zamilovala, bylo nakupování. Ono by na tom nebylo nic zvláštního, kdyby se její nákupy neděly každý druhý den. I to však její manžel překousl. Po určitém čase ho však kontaktovala tchýně a sestra jeho manželky. Obě se ho dotazovali, proč jim celou dobu tajil pravdu. Voják v daném okamžiku nechápal, o čem mluví.

Přece to, že je gay! Voják zůstal v šoku. Po krátké konverzaci se svými příbuznými pochopil, že jim jeho žena namluvila, že je gay, a tím pádem může spát s kým chce. A dohromady to bylo víc než 60 mužů! Z tohoto zjištění rozhodně nebyl nikterak nadšený, to je asi každému jasné. Požádal o rozvod, na což jeho manželka reagovala, že je těhotná. Později se ukázalo, že dítě měla s někým jiným, před soudem se přiznala a ze společného majetku neviděla ani korunu. Zůstala tedy sama s nemanželským dítětem a bez peněz. My se vám však pokusíme tuto pikantní situaci trochu odlehčit následujícím videem.

A pokud se vám článek líbil, nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli na Facebooku!

Publikováno: 12. 5. 2017 11:05 Nahlásit obsah