Vyfotila starý manželský pár. Po čase zjistila, že zachytila stejný moment jako před léty

James a Lauretta Burkeovi ze státu Ohio žijí milostný příběh, který obstál všem nástrahám života. Milostný pár se setkal na večírku poté, co se James vrátil domů z druhé světové války. Zamilovali se do sebe, vzali se a měli devět dětí, 23 vnoučat a pět pravnoučat. Jejich úžasné dlouholeté soužití se promítlo i do jejich fotoalba...

James zemřel kvůli srdeční chorobě v roce 2012. V posledních okamžicích jeho života byla pořízena fotografie Jamese a Lauretty. Oba si upřeně hledí do očí. K vyjádření jejich lásky netřeba slov. Fotografii posledních okamžiků zachytila jejich neteř. Při prohlížení fotek zjistila zajímavou podobnost. Aktuální fotografii postavila přímo vedle jejich fotogafie svatební, která byla zachycena před 64 lety. Jejich pohledy na fotografiích byly naprosto totožné!

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 5. 6. 2017 10:27 Nahlásit obsah
Loading...