Za doprovodu kláves zazpívali známou píseň. V jejich podání srdce jihne a do očí se hrnou slzy

Každý člověk má svou oblíbenou píseň a interpreta. Je spousta popových písní, které přicházejí a odcházejí, avšak některé písně se stávají tak kultovní, že i po letech inspirují celé generace zpěváků a skladatelů. Získávají tak poté nový život, když je nazpívají a změní aranžmá lidé, kteří své výkony zveřejní na internetu.

Jednou takovou písní je i “Can´t Help Falling in Love” od Elvise Presleyho. Píseň se objevila v Presleyho Presleyho Blue Hawaii a od té doby si získala množství fanoušků. Původně ji napsal Hugo Peretti, Luigi Creatore a George David Weiss. Píseň od té doby nazpívala celá řada umělců, včetně UB40, Andrea Bocelli a  Twenty One Pilots. Ačkoliv každý interpret přináší svůj vlastní styl do melodie, vždy je to ku prospěchu písně.

Nejnovější verzi nazpívali Andrew James a Chandler Gallagher. James a Chandler mají své vlastní kanály na YouTube, kde vysílají předělávky nejrůznějších písní. Ačkoliv mají velkou spoustu fanoušků, tato píseň v jejich podání se stala tou nejvyhledávanější a zcela si získala jak mladé, tak i starší posluchače. Je to zejména jednoduchost hudebního doprovodu a čistota hlasů obou zpěváků, co tuto krásnou píseň činí ještě krásnější. Nechte se vtáhnout do světa, kde láska je to nejdůležitější a zamilovaní lidé tím nejkrásnějším darem.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 25. 1. 2018 21:04 Nahlásit obsah