Začal zpívat hit od Michaela Boltona a porota Hlasu hned začala bušit do tlačítek. Husí kůže zaručena!

Christian Cuevas dokázal, že když si jdete za svými sny, vyplní se vám. Rodák z amerického Orlanda přišel do jedenácté řady soutěže Hlas Ameriky, aby poslal do kolen porotce během svého slepého konkurzu. Během těchto konkurzů porotci sedí klasicky zády k pódiu, takže se soustředí jen na zpěv. 

Už při prvních tónech v prvních sekundách vystoupení se Blake Shelton a Adam Levine okamžitě ujali horlivého mačkání tlačítka a obraceli své židle směrem k jevišti, kde stojí talentovaný Christian s nádherným ztvárněním známé písničky od Michaela Boltona "How Am I Supposed to Live Without You." Krátce poté se připojí i Alicia Keys a doslova se bijí o tohoto 20letého umělce. Koukněte se na to sami v následujícím videu, úžasné je slabé slovo.

Jaké jsou vaše myšlenky, když se díváte na tento klip? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! :)

Autor:
Publikováno: 25. 11. 2016 10:52 Nahlásit obsah