Vánoční video z Německa šokovalo celý svět, mělo 30 milionů zhlédnutí za pouhé 4 dny!

Neuvěřitelné reklamní video (Witnachten - svatá noc) na Vánoce z Německa, která šokovala celý svět. Za pouhé 4 dny měl tento počin přes 30 miliónu shlédnutí na videoportálu YouTube.

Ve 20. a 21. století jsou Vánoce v mnoha zemích vnímány převážně jako svátky pokoje, rodiny a lásky, který lidé slaví společně bez ohledu na své náboženské přesvědčení. Video poukazuje na to, že slavit vánoce je nejhezčí s rodinou a příbuznými. Až ho uvidíte, nebudete se ani trochu divit, proč je tak populární. Cílem reklamy bylo poukázat na Vánoční svátky, jako období, které by měla rodina strávit společně, nikoliv každý sám. Vánoce nejsou o velkých dárcích nebo o jejich množství, ale o lidské pospojitosti, o tom, že si lidi mají pomáhat a mají k sobě být milí a vstřícní.

Jaké jsou vaše myšlenky, když se díváte na tento klip? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! :)

Autor:
Publikováno: 1. 12. 2016 18:25 Nahlásit obsah
Loading...